Turnering Klasse Plassering  
2015        
17. Okt Follo Høstlyn Åpen klasse 2.plass Sverre Skillestad Resultatliste
      3.plass Felix Rogvin Brække  
 29.Nov Oslo-mesterskapet for jenter Begynner 2.plass Claud Vallerie Watin  
15.Des Follo JuleLyn 2015 Åpen klasse 3.plass Sverre Skillestad Resultatliste
 2016        
 6.Feb Korsvollsjakken BGP Begynner 1 2.plass Nicklas Granholt Stavelin  
    Begynner 2 1.plass Claud Vallerie Watin  
29.Mar Follosjakken BGP I Begynner 2 3.plass Henny Brenden Resultatliste
    Begynner 1 2.plass Thomas Sønnervig Resultatliste
11.Juni Follosjakken BGP II Begynner 2.plass Peder Marcus Aamodt Resultatliste
    Begynner 3.plass Jonas Stensland  
14.Juni Ski sjakk: Klubbmesterskapet 2016 Gruppe A Klubbmester: Jonas Stensland  
    Gruppe B Klubbmester: Jasper Tofte Messel  
15.Okt Follosjakken BGP III Lilleputt 1.plass Stian Røst Resultatliste
    Lilleputt 2.plass Claud Wallerie Watin  
    Mikroputt 2.plass Peder Marcus Aamodt  
    Begynner 3.plass Lehul Tsegaw  
17.Des Dragulf Eye Q BGP Miniputt-Lilleputt 3.Plass Stian Røst  
  BARNAS GRAND PRIX 2016 Lilleputt - Jenter 1.Plass Henny Brenden Resultatliste
  BARNAS GRAND PRIX 2016 Lilleputt - Jenter 2.Plass Claud Vallerie Watin Resultatliste
2017        
 11.Feb Follosjakken BGP IV Miniputt 3. Peder Marcus Aamodt Resultatliste 
  Follosjakken BGP IV Begynner 1 1. Leo-Conradi Amundsen-Stene Resultatliste 
  Follosjakken BGP IV Begynner 1 2. William Simensen Resultatliste 
  Follosjakken BGP IV Begynner 1 3. William Svendsen-Dahlstrøm Resultatliste 
  Follosjakken BGP IV Begynner 2 2. Isak Nøkleby-Håskjold Resultatliste 
8.April Dragulf Eye Q April Lilleputt 2. Stian Røst Resultatliste
1.Mai KLUBBMESTERSKAPET I LYNSJAKK   Klubbmester Peder Marcus Aamodt  
8.Mai KLUBBMESTERSKAPET I HURTIGSJAKK, Gruppe B   Klubbmester: Emil Slinning Resultatliste
8.Mai KLUBBMESTERSKAPET I HURTIGSJAKK, Gruppe A   Klubbmester: Peder Marcus Aamodt Resultatliste
1.Mai Konradlyn, vår 2017  Lilleputt 1.Stian Røst Resultatliste
13.Mai Dragulf Eye Q Mai Lilleputt 3. Stian Røst Resultatliste
9.Sep Follosjakken BGP VI Miniputt 2. Peder Marcus Aamodt Resultatliste
  Follosjakken BGP VI Lilleputt 2. Stian Røst Resultatliste
16.Sep Moss BGP Felles klasse 1. Peder Marcus Aamodt Resultatliste
  Moss BGP Felles klasse 3. Stian Røst Resultatliste
14. Okt Kretsmesterskapet i Akershus F 1.Peder Marcus Aamodt Resultatliste
    C 1.Stian Røst  
    Begynner 1. Henrik Mellbye Dahlbo  
  NM i sjakk for barn og Ungdom, Kristiansand Lilleputt - klasse C 34. Stian Røst Resultatliste
    Miniputt - klasse F 23. Peder Marcus Aamodt Resultatliste
    Mikroputt - klasse G 41. Mathias Salthammer Resultatliste
2018        
19-20. jan Grefsenkollen sjakkfestival BGP Lilleputt  1.Stian Røst Resultatliste
    Miniputt 1.Peder Marcus Aamodt Resultatliste
25. mai Follosjakken BGP 9 Mkroputt 1.Balder Jonsson Bakkerud Resultatliste